back Atgal

Dantų implantacija sugrąžina pilnavertį gyvenimą

Praradus priekinius dantis, dažniausiai iš karto skubama pas gydytoją odontologą, tačiau, netekus šoninių dantų, neretai delsiama juos atkurti. Odontologijos ir estetinės medicinos centro „T&T“ specialistai primena, kad dantų trūkumas darko ne tik estetinę išvaizdą – jis gali pakenkti ir viso organizmo sveikatai. Neatkūrus dantų laiku, atsiranda įvairūs sveikatos sutrikimai, blogėja gyvenimo kokybė. Kuo ilgiau delsiama, tuo sudėtingesnis ir brangesnis laukia vėliau.

Dantys atlieka ne tik estetinę, bet ir kramtymo funkciją. Praradus dantį, tampa sunkiau gerai sukramtyti maistą, o tai turi įtakos skrandžio veiklai, nulemia virškinamojo trakto sutrikimus.
Dėl prarasto danties kenčia ir šalia esantys dantys – jie nebeturi atramos ir pradeda krypti. Dėl to tampa sunkiau kokybiškai juos išvalyti, lengviau kaupiasi apnašos ir bakterijos, o tai didina ėduonies atsiradimo riziką. Greta esantiems dantims tenka ir didesnis krūvis, o tai padidina ir greta esančių dantų nusidevėjimo bei lūžių tikimybę. Pasislinkę dantys ir tirpstantis žandikaulio kaulas kenkia ir taisyklingam sąkandžiui. Jam pažemėjus, įdumba skruostai, aplink lūpas formuojasi raukšlės, tai nulemia išvaizdos pokyčius, žmogus atrodo vyresnis, nei yra iš tikrųjų. Praradus dantis gali būti sunku ištarti kai kuriuos garsus, atsirasti šveplavimas, todėl imama vengti bendravimo. Neskreipiant dėl dantų atkūrimo, nuolat blogėja gyvenimo kokybė, didėja nepasitikėjimas savimi.

Užkirsti šioms problemoms kelią arba sėkmingai jas išspręsti galima dantų implantacijos pagalba. Atkurti dantis sugrąžina burnos sveikatą, patrauklią išvaizdą, pasitikėjimą savimi ir leidžia vėl mėgautis pilnaverčiu gyvenimu.

Dantų atkūrimas implantais – tai pažangiausia, patikimiausia ir ilgaamžiškiausia šiuolaikinė prarastų dantų atkūrimo technologija. Nepažeidžiant greta esančių dantų, implantais atkuriama natūrali estetinė dantų išvaizda. Implantais atkurti dantys yra tokie pat tvirti, patogūs bei stabilūs, kaip savi dantys. Dantų implantais visiškai atkuriama kramtymo funkcija, o šalia esantys dantys apsaugomi nuo padidintos apkrovos, galimo nusidevėjimo ir lūžių. Užkertamas kelias ir žandikaulio kaulo tirpimui. Medžiagos, iš kurių gaminami šiuolaikiniai implantai puikiai suauga su žandikaulio kaulu. Tinkamai prižiūrimi implantais atkurti dantys gali tarnauti visą gyvenimą.

Odontologijos ir estetinės medicinos centro „T&T“ gydytojai odontologai praradus dantį ragina nedelsti ir kuo skubiau kreiptis dėl jo atkūrimo. Šiuolaikiniai dantų atkūrimo metodai padės greitai ir efektyviai atkurti dantų grožį ir funkciją, o taip pat sugrąžins pilnaverčio gyvenimo džiaugsmą.