back Atgal

Moderni medicina

Odontologijos ir estetinės medicinos centras „T&T“ – tai moderni klinika, kurioje visos odontologijos paslaugos atliekamos vienoje vietoje, pasitelkiant pažangiausią įrangą, naujausias technologijas ir pasaulyje pripažintus efektyviausius gydymo metodus. Pacientų patogumui centre atliekamos ir estetinės medicinos procedūros. Mūsų klinikoje dirba 12 kvalifikuotų gydytojų, čia siūloma daugiau nei 230 įvairių paslaugų. Odontologijos ir estetinės medicinos centre „T&T“ jau apsilankė daugiau nei 7000 pacientų iš Lietuvos ir užsienio.

Kad ir kokios odontologinės pagalbos Jums beprireiktų, ją visada rasite mūsų klinikoje. Pasitelkę pažangias skaitmeninės odontologijos technologijas atliekame profilaktinę priežiūrą, reikalingus tyrimus, terapinį, endodontinį, periodontologinį, ortodontinį, ortopedinį dantų gydymą, burnos chirurgijos, lazerinės odontologijos paslaugas.

Mūsų komandos tikslas – išpildyti kiekvieno paciento lūkesčius ir pateisinti pasitikėjimą, todėl visas paslaugas siekiame atlikti komfortiškai, greitai ir kokybiškai. Ilgametę patirtį turinčių specialistų, modernios įrangos ir šiuolaikinių skaitmeninių technologijų dėka gydymo procesas mūsų klinikoje vyksta ypatingai tiksliai ir sklandžiai, o pacientai gali džiaugtis aukščiausios kokybės ilgaamžiais rezultatais.

Visuomet siekiame būti žingsniu priekyje, todėl nuolat tobulėjame ir investuojame į pažangiausius sprendimus. Patyrę mūsų klinikos specialistai nuolat kelia savo kvalifikaciją, semiasi žinių bei praktinės patirties iš savo kolegų Lietuvoje ir daugelyje užsienio šalių. Mūsų klinikoje naudojamos šiuolaikinės skaitmeninės technologijos užtikrina precizišką tikslumą ir kokybę. Aukščiausios kvalifikacijos gydytojai, pasitelkę patirtį bei inovacijas, nepaliauja ieškoti vis kokybiškesnių, komfortiškesnių, taupančių pacientų laiką ir sumažinančių gydymo kaštus gydymo būdų.

Pasitelkę skaitmenines technologijas, ne tik išvengiame žmogiškų klaidų, bereikalingų interpretacijų, bet suvaldome rizikingas situacijas ir net sudėtingiausiais atvejais procedūras atliekame itin tiksliai, taip užtikrindami maksimaliai kokybišką ir ilgaamžį rezultatą. Mūsų klinikos pacientai, dar prieš pradedant gydymą, gali pamatyti ir įvertinti, kaip atrodys atkurti dantys. Chirurginių gidų pagalba implantus galime įsriegti be pjūvio, o pasitelkę modernią dantų protezavimo-porcelianinių restauracijų įrangą bei technologijas, vieną, kelis ar daugiau prarastų dantų atkurti vieno vizito metu!

Odontologijos ir estetinės medicinos centro „T&T“ komandos tikslas – suteikti aukščiausios kokybės paslaugas ir geriausią rezultatą kiekvienam pacientui. Sveika ir graži šypsena – tai Jūsų vizitinė kortelė. Leiskite ja pasirūpinti mūsų klinikos profesionalams, kad galėtumėte ne tik nevaržomai šypsotis, bet ir labiau pasitikėti savimi.