back Atgal

Pacientams iš užsienio

Šiandienos technologijos leidžia suteikti visapusišką pagalbą, kad ir kur bebūtumėte. Džiaugiamės, kad mūsų paslaugas renkasi ir svetur gyvenantys lietuviai: užtikriname išsamią internetinę konsultaciją bei saugų, sklandų, aukščiausios kokybės odontologinį gydymą grįžus į Lietuvą.

Viešnagę Lietuvoje verta derinti su odontologiniu gydymu – tai leis išsaugoti puikią dantų ir burnos ertmės sveikatą ir net sutaupyti!

Gydymas Lietuvoje reikalingas, jeigu:
 • Planuojate atlikti profilaktinę dantų patikrą
 • Siekiate veiksmingo gydymo
 • Norite gauti aukščiausios kokybės odontologines paslaugas už mažesnę kainą
 • Savo sveikatą norite patikėti profesionalams
 • Siekiate, kad gydymas būtų atliktas tiksliai ir greitai
Apie procedūrą
 • Tinka: bet kokio amžiaus pacientams, tiek sveikiems, tiek sergantiems dantų ar burnos ertmės ligomis.
 • Trukmė: priklauso nuo paciento klinikinės situacijos.
 • Vizitų skaičius: 1 ar daugiau vizitų.
 • Rezultatai: puiki dantų ir burnos ertmės sveikata, spindinti šypsena.
Pacientų iš užsienio gydymo eiga:
 1. Susisiekite su mumis telefonu +370 605 88889 arba el. paštu info@ttdentalcenter.lt. Kad galėtume susidaryti kuo tikslesnį vaizdą apie Jūsų burnos ir dantų būklę, prašome pateikti kuo daugiau informacijos: rentgeno nuotrauką, med. Išrašą ir kt., taip pat nurodyti laiką, kada planuojate būti Lietuvoje.
 2. Remiantis šiais duomenimis, klinikoje sudaromas preliminarus gydymo planas.
 3. Jums patogiu metu suteikiama nuotolinė konsultacija, kurios metu išklausysime Jūsų skundų, poreikių ir lūkesčių, aptarsime preliminarų gydymo planą, suderinsime patogų būsimų vizitų grafiką.
 4. Jums atvykus į Lietuvą, nedelsiant pradedamas numatytas gydymas. Jo trukmė ir eiga priklauso nuo klinikinės situacijos: nemažai problemų galima išspręsti vieno apsilankymo Lietuvoje metu, tačiau tam tikrais atvejais (pvz. atliekant dantų implantaciją), reikalingas 2-3 mėn. laiko tarpas tarp vizitų.
Kodėl odontologijos ir estetinės medicinos centras „T&T“?

Mūsų komandą sudaro patyrę profesionalai, turintys ilgametę patirtį įvairiose odontologijos srityse – taikome terapinį gydymą, estetines procedūras, profesionaliai atkuriame dantis implantais ir atliekame daugybę kitų procedūrų Jūsų sveikatai ir dailiai šypsenai. Savo darbe puoselėjame lankstų požiūrį – kiekvienam žmogui randame patogų vizito laiką ir veiksmingą gydymo sprendimą.

Pasitelkę skaitmenines technologijas, ne tik išvengiame žmogiškų klaidų, bereikalingų interpretacijų, bet suvaldome rizikingas situacijas ir net sudėtingiausiais atvejais procedūras atliekame itin tiksliai, taip užtikrindami maksimaliai kokybišką ir ilgaamžį rezultatą. Mūsų klinikos pacientai, dar prieš pradedant gydymą, gali pamatyti ir įvertinti, kaip atrodys atkurti dantys. Chirurginių gidų pagalba implantus galime įsriegti be pjūvio, o pasitelkę modernią dantų protezavimo-porcelianinių restauracijų įrangą bei technologijas, vieną, kelis ar daugiau prarastų dantų atkurti vieno vizito metu!

Būtent todėl mus renkasi tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų gyvenantys pacientai!

D.U.K.

Pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie pacientų iš užsienio gydymą:

1. Ar tai patogu?

Konsultacijų ir vizitų laikus suderiname iš anksto ir visada prisitaikome prie savo pacientų.

2. Kaip vyksta konsultacija internetu?

Tai – labai paprasta: Jums patogiu, su gydytoju iš anksto sutartu laiku, sulauksite gydytojo skambučio ir pradėsite pokalbį.

3. Ar gydymas truks labai ilgai?

Visada derinamės prie savo pacientų užimtumo, galimybių ir tam tikrais atvejais visas reikiamas procedūras galime atlikti vieno apsilankymo Lietuvoje laikotarpiu, todėl tai tikrai neprailgs!

4. Ar paciewntams iš užsienio gydymas kainuoja brangiau?

Odontologinio gydymo kaina pacientams iš užsienio bus tokia pati, kaip ir Lietuvoje gyvenantiems pacientams!

Technologijos

logo
logo
logo
logo
image

Intraoralinis skeneris „Primescan AC“

Skaitmeninė odontologija – tai odontologijos rūšis, apimanti restauracijų, ortodontinių aparatų modeliavimą, implantų šablonų kūrimą, kuomet išvados daromos naudojantis kompiuterine tomografija, o duomenų nuskaitymui naudojami intraoraliniai skeneriai.