back Atgal

Hialurono rūgšties injekcijos

Hialiurono rūgštis – viena iš odos sudedamųjų makromolekulių, kaupianti vandens molekules, taip palaikydama odos drėgmę ir suteikdama jai minkštumo, stangrumo bei elastingumo.

Laikui bėgant, veikiant saulei, oro taršai, rūkymui, stresui, hormoniniams pokyčiams ir kt., hialiurono rūgšties kiekis palaipsniui mažėja, ji praranda savo savybes. Dėl to oda netenka elastingumo, suglemba, keičiasi veido kontūrai, formuojasi raukšlės. Hialiurono rūgšties injekcijos padeda atkurti veido grožį, sugrąžinti jam jaunatviškumą.

Hialiurono rūgšties injekcijos rekomenduojamos, kai norima:
 • Išlyginti paviršines raukšles.
 • Suteikti odai tūrio.
 • Paryškinti skruostikaulius ir veido kontūrus.
 • Suteikti putlumo lūpoms.
 • Išlaikyti veido stangrumą bei elastingumą.
 • Sugrąžinti veidui jaunatviškumą.
Apie procedūrą
 • Tinka: norint greitai sumažinti raukšles ir atkurti veido apimtis.
 • Trukmė: apie 30 min.
 • Procedūrų skaičius: vos viena procedūra sumažina raukšlių gylį ir atstato odos tūrį.
 • Ar tai skausminga: ne.
 • Kiek laiko veikia: priklausomai nuo odos būklės – 6-12 mėnesių.
 • Rezultatai: stangri, atgaivinta, glotni oda, jaunatviškesnė išvaizda.
Procedūros eiga:
 1. Įvertinama odos ir sveikatos būklė, aptariami norimi pokyčiai.
 2. Injekcijų metu juntamas skausmas labai nežymus, tačiau, pageidaujant, pritaikoma vietinė nejautra.
 3. Hialiurono rūgštis išilgai raukšlių leidžiama į odą, taip užpildant ją iš vidaus.
 4. Iš karto po procedūros galite grįžti į kasdienę veiklą.
Kodėl odontologijos ir estetinės medicinos centras „T&T“?

Esame patyrę estetinių procedūrų profesionalai – naudojame tik sertifikuotus produktus, naujausiomis metodikomis grįstas procedūras, pažangias technologijas ir užtikriname nepriekaištingą rezultatą. Mes žinome, jog norint kurti tikrą grožį, reikalingos ne tik žinios, įgūdžiai, kokybiškos priemonės bei įrankiai, bet ir nuolatinis žinių apie naujausius produktus, technologijas, paslaugas ir tendencijas atnaujinimas, todėl nuolat kelia savo kvalifikaciją stažuotėse, seminaruose, konferencijose Lietuvoje ir visame pasaulyje. Mūsų tikslas – išpildyti Jūsų lūkesčius ir pateisinti pasitikėjimą. Šiltas ir dėmesingas mūsų klinikos personalas pasirūpins, kad visada jaustumėtės laukiami, o procedūrų metu jaustumėtės komfortiškai.

D.U.K.

Pacientų dažniausiai užduodami klausimai apie hialiurono injekcijas:

1. Ar hialiurono rūgšties injekcijos yra saugios?

Patikimų, pasaulyje pripažintų gamintojų užpildams hialiurono rūgštis išgaunama naudojant specialias biotechnologijas, praeina kelis gryninimo etapus, tokiu būdu užtikrinant maksimalų jos švarumą bei puikų organizmo toleravimą. Procedūrų saugumui užtikrinti, svarbu, kad hialiurono rūgšties injekcijos būtų atliekamos gydymo įstaigoje, kvalifikuotų plastikos chirurgų arba gydytojų dermatologų. Gydytojų žinios leidžia parinkti tinkamas injekcijoms vietas, optimalią preparatų dozę, procedūrą atlikti saugiai ir pasiekti geriausią rezultatą. Taip išvengsite ir rizikos, kad procedūroms bus naudojami abejotinos kokybės, nesertifikuoti preparatai.

2. Kas atlieka hialiurono injekcijas„T&T“ klinikoje?

Hialiurono injekcijas odontologijos ir estetinės medicinos centre „T&T“ atlieka patyręs, audinių užpildymo technikos kvalifikaciją turintis plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

3. Koks galimas šalutinis poveikis?

Dėl savo natūralios prigimties hialurono rūgštis beveik nesukelia šalutinių reiškinių, o rezultatas – itin natūralus. Kartais injekcijų vietose oda gali parausti, nežymiai patinti, perštėti. Visi šie pokyčiai yra laikini ir išnyksta 2-3 dienų laikotarpyje.

4. Kaip elgtis po procedūros?

Iš karto po procedūros galite grįžti į kasdienę veiklą. Savaitę po procedūros rekomenduojama nenaudoti makiažo, nesportuoti, nesideginti, neiti į pirtį ir nesimaudyti karštoje vonioje.

5. Ar hialiurono rūgšties injekcijos tinkamos visiems?

Hialiurono rūgšties injekcijos nerekomenduojamos sergant autoimuninėmis ligomis, esant alerijai ar padidėjusiam jautrumui hialiurono rūgščiai, infekcijoms ar uždegimams injekcijų vietose, taip pat nėščioms ir maitinančioms moterims.

6. Kada matomi rezultatai?

Rezultatai matomi iš karto po procedūros, tačiau galutinis rezultatas išryškėja maždaug po 7-10 dienų. Vos po vienos procedūros sumažėja raukšlių gylis, atstatomas odos tūris, išryškėja veido kontūrai, veidas atrodo švelnesnis, gyvesnis ir visapusiškai atjaunėjęs. Norint ilgalaikio rezultato, injekcijas rekomenduojama atlikti kas 6-12 mėn.

Odontologijos paslaugos

Odontologijos ir estetinės medicinos centre „T&T“ ilgametę patirtį turintys gydytojai odontologai atlieka visas gydomąsias ir estetines odontologijos paslaugas.

Technologijos

logo
logo
logo
logo
image

Intraoralinis skeneris „Primescan AC“

Skaitmeninė odontologija – tai odontologijos rūšis, apimanti restauracijų, ortodontinių aparatų modeliavimą, implantų šablonų kūrimą, kuomet išvados daromos naudojantis kompiuterine tomografija, o duomenų nuskaitymui naudojami intraoraliniai skeneriai.