back Atgal

Injekcijos prakaitavimo gydymui

Padidėjęs prakaitavimas sukelia daug nepatogumų ir psichologinį diskomfortą. Maža to, kai oda nuolat yra drėgna, padidėja ir bakterinių bei grybelinių infekcijų rizika.

Botulino toksino injekcijos – vienas efektyviausių būdų išvengti padidėjusio prakaitavimo problemos ilgesnį laiką. Suleistas į problematiškas sritis, botulinas blokuoja nervinius impulsus odos prakaito liaukose, taip slopindamas jų aktyvumą ir sustabdydamas prakaito gamybą. Botulino toksino injekcijos prakaitavimui gydyti ypatingai rekomenduojamos šiltuoju sezonu, kai prakaitavimas tampa ypač aktualia problema.

Botulino injekcijos prakaitavimui mažinti rekomenduojamos:
  • Jaučiant fizinį ir psichologinį diskomfortą dėl padidėjusio prakaitavimo pažastų, delnų, padų srityse.
Apie procedūrą
  • Tinka: visiems, norintiems sumažinti prakaitavimą ir jaustis komfortiškiau.
  • Trukmė: apie 15-20 min.
  • Procedūrų skaičius: užtenka vienos procedūros. Rekomenduojama kartoti kas 6-12 mėn.
  • Ar tai skausminga: ne.
  • Rezultatai: sumažėjęs prakaitavimas.
Procedūros eiga:
  1. Konsultacijos metu aptariamos padidėjusio prakaitavimo sukeliamos problemos, paciento sveikatos būklė.
  2. Procedūra beveik neskausminga, bet pageidaujant, atliekamas vietinis nuskausminimas.
  3. Mažas preparato kiekis plona adata suleidžiamas į padidinto prakaitavimo vietas.
  4. Po procedūros iš karto galima grįžti į kasdienę veiklą.
Kodėl odontologijos ir estetinės medicinos centras „T&T“?

Esame patyrę estetinių procedūrų profesionalai – nepriekaištingam rezultatui užtikrinti naudojame tik sertifikuotus produktus, naujausias metodikas ir pažangias technologijas. Siekdami pateisinti Jūsų lūkesčius, nuolat semiamės naujų žinių ir tobuliname praktinius įgūdžius stažuotėse, seminaruose, konferencijose Lietuvoje ir užsienyje. Kiekvieną pacientą visuomet pasitinkame ir išlydime su šypsena, o kiekvieno vizito metu apgaubiame ypatingu dėmesiu.

D.U.K.

Pacientų dažniausiai užduodami klausimai apie prakaitavimo mažinimą botulino toksino injekcijomis:

1. Ar procedūra skausminga?

Tai greita ir beveik neskausminga procedūra.

2. Kaip elgtis poprocedūros?

Po procedūros iš karto galima grįžti į įprastą kasdienę veiklą. Savaitę po procedūros nerekomenduojama lankytis pirtyje, maudytis karštoje vonioje, degintis saulėje ar soliariume.

3. Ar prakaitavimo mažinimo botulino toksino injekcijomis procedūra tinka visiems?

Botulino toksino preparatų injekcijos nerekomenduojamos nėščiosioms ir maitinančioms moterims, padidėjusio, esant odos uždegimams prakaitavimo srityse esant odos uždegiminiams procesams ir tais atvejais, kai padidintas prakaitavimas yra nulemtas kitų ligų, pvz., skydliaukės sutrikimų.

4. Kokio rezultato tikėtis po procedūros?

Botulino toksinas pradeda veikti jau po 2-3 dienų, prakaitavimas ima mažėti. Maksimalus efektas pasireiškia po 2 savaičių ir tęsiasi nuo 4 iki 12 mėn. Norint ilgalaikio rezultato, rekomenduojama procedūrą atlikti 1-2 kartus per metus.

Odontologijos paslaugos

Odontologijos ir estetinės medicinos centre „T&T“ ilgametę patirtį turintys gydytojai odontologai atlieka visas gydomąsias ir estetines odontologijos paslaugas.

Technologijos

logo
logo
logo
logo
image

Intraoralinis skeneris „Primescan AC“

Skaitmeninė odontologija – tai odontologijos rūšis, apimanti restauracijų, ortodontinių aparatų modeliavimą, implantų šablonų kūrimą, kuomet išvados daromos naudojantis kompiuterine tomografija, o duomenų nuskaitymui naudojami intraoraliniai skeneriai.