back Atgal

Nosies korekcija hialurono užpildais

Nosies formos korekcija hialurono užpildais – tai nechirurginė estetinė procedūra, rekomenduojama jaučiantiems psichologinį diskomfortą dėl savo nosies formos ir norintiems ją pakoreguoti be chirurginių intervencijų.

Nosies korekcija hialiurono užpildais atliekama, kai norima:
 • Panaikinti nosies asimetriją;
 • Išlyginti nosies kuprelę;
 • Nosį vizualiai sumažinti;
 • Kilstelėti nosies galiuką.
Apie procedūrą
 • Tinka: norintiems pakoreguoti nosies formą be chirurginių intervencijų.
 • Trukmė: apie 0,5-1 val.
 • Procedūrų skaičius: užtenka vienos procedūros, ją rekomenduojama pakartoti po 1-2 metų.
 • Ar tai skausminga: ne.
 • Rezultatai: dailesnė nosies forma, didesnis pasitikėjimas savimi.
Procedūros eiga:
 1. Konsultacijos metu įvertinama nosies forma, išklausomi Jūsų lūkesčiai, nusprendžama, ar nosies korekcija užpildais tinkama Jums procedūra.
 2. Tam, kad procedūros metu nejaustumėte skausmo, atliekamas vietinis nuskausminimas.
 3. Į problemines nosies vietas suleidžiamas tvirtos, standžios struktūros hialurono rūgšties užpildas.
 4. Iš karto po procedūros galima grįžti į darbą ar kitą kasdienę veiklą.
Kodėl odontologijos ir estetinės medicinos centras „T&T“?

Nosis yra turbūt labiausiai pastebima veido dalis, ypatingai svarbi jo harmonijai. Net keli milimetrai gali ženkliai pakeisti nosies formą, o tuo pačiu ir bendrą veido išvaizdą, todėl, atliekant nosies korekciją, – labai svarbi gydytojo patirtis ir profesionalumas. Mes žinome, kad mūsų darbe svarbios ne tik žinios, įgūdžiai, kokybiškos priemonės, nuolatinis žinių apie naujausius produktus, technologijas ir tendencijas atnaujinimas – norint pasiekti trokštamą rezultatą, ne mažiau svarbu suprasti, kaip grožį supranta konkretus žmogus ir kokie yra jo lūkesčiai. Patyręs odontologijos ir estetinės medicinos centro „T&T“ plastikos chirurgas Domantas Stundys, nuolat tobulinantis savo kvalifikaciją stažuotėse, seminaruose, konferencijose Lietuvoje ir visame pasaulyje, pasirengęs išklausyti, išgirsti Jūsų norus ir padėti juos įgyvendinti.

D.U.K.

Pacientų dažniausiai užduodami klausimai apie nosies korekciją hialiurono užpildais:

1. Ar nosies korekcija hialiurono užpildais yra saugi procedūra?

Nosies korekcija hialurono užpildais yra visiškai saugi, tačiau ją atlikti gali tik plastikos chirurgai ar gydytojai dermatologai. Norint užtikrinti saugią procedūrą ir norimą rezultatą, svarbu gerai išmanyti nosies anatomiją ir žinoti, kokiame gylyje ir kokį kiekį preparato suleisti. Nosyje gausu kraujagyslių, o leidžiant hialurono rūgštį pataikius į kraujagyslę ar dėl per didelio suleisto kiekio ją užspaudus, galimos komplikacijos, todėl saugiai ši procedūra gali būti atliekama tik gydymo įstaigose.

2. Ko tikėtis poprocedūriniu laikotarpiu?

Po procedūros nosis gali būti paraudusi, kartais atsiranda kraujosrūvų, tačiau po kelių dienų jos išnyksta.

Iš karto po procedūros galite grįžti į kasdienę veiklą, tačiau savaitę rekomenduojama vengti didelio fizinio krūvio, nesportuoti, nesideginti, nesilankyti pirtyje ir nesimaudyti karštoje vonioje. 2 savaites po procedūros rekomenduojama nenešioti akinių.

3. Ar rezultatas matomas iš karto?

Procedūros rezultatai pastebimi iš karto, tačiau galutinis rezultatas gali būti vertinamas praėjus kelioms savaitėms.

4. Kiek laiko galėsiu džiaugtis rezultatu?

Hialurono rūgštis rezorbuojasi, todėl procedūros rezultatais galėsite džiaugtis nuo 1 iki 2 metų, po to procedūrą reikės kartoti.

5. Kodėl verta rinktis nosies korekciją užpildais, o ne plastinę operaciją?

Atliekant nosies korekciją hialiurono užpildais, išvengiama chirurginių intervencijų, sudėtingo pooperacinio laikotarpio. Šis nosies korekcijos būdas ir kainuoja ženkliai mažiau nei plastinė operacija. Ši procedūra dėl savo laikino efekto – puikus pasirinkimas ir tuomet, kai abejojate, ar verta atlikti nosies plastinę operaciją. Korekcija hialiurono užpildais gali būti plastinės operacijos repeticija, leidžianti įvertinti, kaip atrodys naujos formos nosis ir kaip ji derės prie Jūsų veido.

Odontologijos paslaugos

Odontologijos ir estetinės medicinos centre „T&T“ ilgametę patirtį turintys gydytojai odontologai atlieka visas gydomąsias ir estetines odontologijos paslaugas.

Technologijos

logo
logo
logo
logo
image

Intraoralinis skeneris „Primescan AC“

Skaitmeninė odontologija – tai odontologijos rūšis, apimanti restauracijų, ortodontinių aparatų modeliavimą, implantų šablonų kūrimą, kuomet išvados daromos naudojantis kompiuterine tomografija, o duomenų nuskaitymui naudojami intraoraliniai skeneriai.