back Atgal

PRP plazmoliftingas

PRP (trombocitais praturtintos plazmos) injekcijos – tai nechirurginė estetinė procedūra, sėkmingai sprendžianti įvairias senstančios odos problemas.

Procedūrai naudojamas paties paciento kraujas. Iš venos paėmus kraujo, skystoji jo dalis atskiriama nuo kraujo raudonųjų ląstelių ir panaudojama odos ląstelių stimuliacijai. Procedūros metu aktyvuojamos odos kamieninės ląstelės, skatinama elastino ir kolageno skaidulų sintezė, atstatoma svarbi odos savybė – drėgmės sulaikymas.

PRP plazmoliftingas rekomenduojamas, kai norima:
 • Atjauninti veido, kaklo, dekoltė, rankų odą.
 • Panaikinti raukšles, sumažinti odos nelygumus.
 • Sumažinti randus, atsiradusius po aknės ar traumų.
 • Suteikti odai stangrumo ir skaistumo.
 • Gydyti plaukų slinkimą.
Apie procedūrą
 • Tinka: visiems, norintiems spręsti senstančios odos problemas, gydyti randus ir plaukų slinkimą.
 • Trukmė: apie 1 val.
 • Procedūrų skaičius: užtenka vienos procedūros kas 6-12 mėnesių.
 • Ar tai skausminga: ne.
 • Rezultatas: pristabdyti senėjimo procesai, mažiau pastebimos raukšlės ir randai, vėšlesni plaukai.
Procedūros eiga:
 1. Iš paciento venos paimamas kraujas 5-10 min centrifuguojamas, kol trombocitų koncentracija padidėja 5-8 kartus.
 2. Oda vietiškai nuskausminama, todėl procedūros metu nejaučiamas skausmas.
 3. Gautas koncentratas itin plona adata suleidžiamas į problemines veido, kaklo, dekolte srities ar galvos vietas.
Kodėl odontologijos ir estetinės medicinos centras „T&T“?

Esame patyrę estetinių procedūrų profesionalai – naudojame naujausias metodikas, pažangias technologijas ir savo pacientams siekiame suteikti tik geriausią rezultatą. Medicinos centre „T&T“ PRP plazmoliftingo procedūras atlieka patyręs plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Domantas Stundys. Klinikoje dirbama su pasaulyje dėl savo veiksmingumo ir kokybės pripažinta šveicarų gamintojo sistema „Regen Lab“, užtikrinančią saugumą ir sterilumą procedūros metu. Procedūros metu naudojamos itin plonos adatos, kurios sukelia mažiau skausmo, mažesnė kraujosrūvų tikimybė.

D.U.K.

Pacientų dažniausiai užduodami klausimai apie PRP Plazmoliftingą:

1. Ar PRP saugi procedūra?

Plazmoliftingas – visiškai saugi procedūra, nesukelianti alergijos ar infekcijų rizikos, nes jai naudojamas paties paciento kraujas.

2. Ko tikėtis poprocedūriniu laikotarpiu?

Kaip ir po daugelio kitų procedūrų, galimas nedidelis odos jautrumas, paraudimas ar vos jaučiamas skausmas injekcijų vietoje, tačiau tai greitai praeina.

3. Kokio rezultato tikėtis po procedūros ir ar jis matomas iš karto?

Rezultatas išryškėja po kelių savaičių – galėsite džiaugtis stangresne ir skaistesne oda. PRP injekcijos sumažina smulkias ir gilesnes raukšles, gydo aknės ir kitus randus, atstato odą po nudegimo ar kitų pažeidimų.

4. Kiek laiko galėsiu džiaugtis rezultatu?

Procedūra suteikia ilgalaikį efektą, nes į problemines vietas suleidžiama savos išgrynintos kraujo plazmos, kurioje gausu ląstelių augimo faktorių. Po procedūros oda ilgam laikui pagerėja odos būklė, ji tampa glotnesnė, standesnė ir jaunatviškesnė, išsilygina raukšlės, sumažėja randai.

Jeigu PRP terapija buvo taikoma plaukų slinkimui gydyti, plaukai pradės augti ir tapti matomais praėjus 3-4 mėnesiams po pirmos PRP procedūros, nes trombocitai atpalaiduoja augimo faktorius, kurie dalyvauja plauko augimo cikle. Procedūros efektas didės laikui bėgant.

Norint pasiekti geriausią estetinį rezultatą, procedūrą rekomenduojama atlikti 1-2 kartus per metus.

Odontologijos paslaugos

Odontologijos ir estetinės medicinos centre „T&T“ ilgametę patirtį turintys gydytojai odontologai atlieka visas gydomąsias ir estetines odontologijos paslaugas.

Technologijos

logo
logo
logo
logo
image

Intraoralinis skeneris „Primescan AC“

Skaitmeninė odontologija – tai odontologijos rūšis, apimanti restauracijų, ortodontinių aparatų modeliavimą, implantų šablonų kūrimą, kuomet išvados daromos naudojantis kompiuterine tomografija, o duomenų nuskaitymui naudojami intraoraliniai skeneriai.