back Atgal

Raukšlių koregavimas botulino toksino injekcijos

Botulino toksino injekcijos – tai nechirurginė estetinė procedūra, kurios metu koreguojamos mimikos raukšlės.

Mimikos raukšlės formuojasi susitraukiant veido raumenims, kai reiškiame savo emocijas – pykstame, esame susirūpinę, sutelkę dėmesį ir t.t. Kuo žmogus emocingesnis, tuo gilesnės raukšlės formuojasi. Botulino toksinas blokuoja nervinius impulsus veido mimikos raumenyse, todėl jie atsipalaiduoja, o raukšlės išsilygina. Tuo tarpu kiti veido raumenys dirba kaip anksčiau, todėl veido išraiška išlieka tokia pati.

Botulino toksino injekcijos rekomenduojamos, norint pakoreguoti:
 • Mimikos raukšles.
 • „Rūpesčio“ raukšles tarpuakyje.
 • Kaktos raukšles.
 • „Žąsies kojeles“ ties išoriniais lūpų kampučiais.
 • Kilstelėti smuktelėjusius lūpų kampučius.
Apie procedūrą
 • Tinka: visiems, norintiems išlyginti mimikos raukšles.
 • Trukmė: 10 -15 min.
 • Procedūrų skaičius: užtenka vienos procedūros kas 6-12 mėnesių.
 • Ar tai skausminga: ne.
 • Rezultatai: mimikos raumenys atsipalaiduoja, raukšlės išsilygina, jos neišryškėja ir reiškiant emocijas, veidas atrodo jaunatviškesnis.
video screen
Procedūros eiga:
 1. Konsultacijos metu įvertinami nepageidaujami pokyčiai, aptariami Jūsų lūkesčiai.
 2. Procedūra beveik neskausminga, tačiau, esant poreikiui, injekcijos sritis gali būti nuskausminama vietiškai.
 3. Specialia plona adata į atitinkamus taškus suleidžiama reikiama preparato dozė.
 4. Po procedūros galite grįžti į įprastą kasdienę veiklą.
Kodėl odontologijos ir estetinės medicinos centras „T&T“?

Esame patyrę estetinių procedūrų profesionalai – naudojame naujausias metodikas, pažangias technologijas ir savo pacientams siekiame suteikti tik geriausią rezultatą. Odontologijos ir estetinės medicinos centre „T&T“ botulino injekcijas atlieka plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Domantas Stundys. Patyręs savo srities specialistas vadovaujasi šiuolaikine estetikos samprata ir siekia sukurti natūraliai atrodantį rezultatą – sumažinti raukšlių gylį, atkurti jaunatviškumą, tačiau išlaikyti mimiką, jausmingumą ir išsaugoti kiekvieno paciento individualumą. Injekcijoms mūsų klinikoje naudojami tik sertifikuoti, pasaulyje pripažintų gamintojų aukštos kokybės preparatai.

video screen
D.U.K.

Pacientų dažniausiai užduodami klausimai apie botulino toksino injekcijas:

1. Kada rekomenduojama pradėti leisti botulino toksino preparatus?

Botulino toksino preparatus rekomenduojama pradėti leisti, kol mimikods raukšlės dar nėra labai gilios – tuomet jos greičiau išsilygina ir nebegilėja. Esant labai intensyviam raumenų aktyvumui, botulino toksino injekcijos gali būti naudojamos ir raukšlių profilaktikai.

2. Ar botulino toksino injekcijos saugios?

Botulino toksino injekcijos – tai ne tik estetinė, bet ir medicininė procedūra. Jai atlikti reikalingas išmanymas ir anatominės žinios, nes netinkamai suleidus preparatą, galimos komplikacijos. Todėl, botulino toksino injekcijos saugiai gali būti atliekamos tik patikimose, licenzijas turinčiose gydymo įstaigose. Procedūrų kokybę ir sėkmę nulemia geros gydytojo žinios apie veido raumenų išsidėstymą, tinkamos injekcijų vietos ir dozės parinkimas pagal paciento amžių, odos būklę bei anatominę veido sandarą, tad labai svarbu, kad injekcijas atliktų tik medicininį išsilavinimą turintys specialistai.

3. Kaip elgtis po procedūros?

Botulino injekcijos visiškai nesutrikdo įprasto gyvenimo ritmo – iš karto po procedūros galima grįžti prie įprastos kasdienės veiklos, sportuoti, vykti atostogauti, būti saulėje.

4. Ar rezultatas matomas iš karto?

Raukšlių korekcijos botulino injekcijomis poveikis išryškėja po 3-5 dienų, tačiau galutinį rezultatą galima vertinti po 10-14 dienų.

5. Kokio rezultato tikėtis po procedūros?

Mimikos raumenys atsipalaiduoja, raukšlės išsilygina, jos neišryškėja ir reiškiant emocijas. Procedūros rezultatais galima džiaugtis apie pusmetį, kartais – iki 1 metų.

6. Ar procedūras reikia kartoti?

Pastoviam efektui išlaikyti rekomenduojama injekcijas atlikti kas 6-12 mėnesių. Reguliariai kartojant injekcijas, jų poveikis ilgėja, taip pat prarandamas įprotis raukytis, lemiantis mimikos raukšlių susidarymą.

Odontologijos paslaugos

Odontologijos ir estetinės medicinos centre „T&T“ ilgametę patirtį turintys gydytojai odontologai atlieka visas gydomąsias ir estetines odontologijos paslaugas.

Technologijos

logo
logo
logo
logo
image

Intraoralinis skeneris „Primescan AC“

Skaitmeninė odontologija – tai odontologijos rūšis, apimanti restauracijų, ortodontinių aparatų modeliavimą, implantų šablonų kūrimą, kuomet išvados daromos naudojantis kompiuterine tomografija, o duomenų nuskaitymui naudojami intraoraliniai skeneriai.